SUPA24
Хол
Хол
Хол
612 376 €
(10 743 € / м²)
Разпродажба
2
1
57 м²
Ocean Village

спалня2
плосък57 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Chestertons is pleased to offer for sale this property in Majestic Ocean Plaza, Gibraltar. Comprising of two bedrooms, one bathroom, bright open plan ...

Друго
Възраст на офертата: 56дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Ocean Village
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Chestertons Gibraltar

Подобни реклами

Подобни в чужбина