SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 837 000 €
(12 247 € / м²)
Разпродажба
6+
1
150 м²
Paris, Saint-Léon

спалня6+
плосък150 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

BOUCICAUT-FELIX FAURE -150 m²- 6/7 pièces - parking et cave Dans un residence avec Gardien . Au 6ème étage avec ascenseur, ce bel appartement familial...

Друго
Възраст на офертата: 54дни
Актуализирано: 54дни

Местности

Paris, Saint-Léon
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

POIRET IMMOBILIER

Подобни реклами

Подобни в чужбина