SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 260 000 €
(15 366 € / м²)
Разпродажба
4
1
82 м²
Rue Lagrange, Paris

спалня4
плосък82 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Notre-Dame. In a beautifully maintained Haussmannian building, on the 4th floor with an elevator, this apartment consists of an entrance, a large livi...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Rue Lagrange, Paris
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LORETO IMMOBILIER

Подобни реклами

Подобни в чужбина