SUPA24
650 000 €
(7 831 € / м²)
Разпродажба
3
1
83 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня3
плосък83 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

// Nice - Le Port // Appartement 3 pièces rénové de 83m2 avec 2 balcons, 2 chambres, situé au 2ème étage d'un bel immeuble Niçois. Bénéficiant d'une r...

Друго
Възраст на офертата: 493дни
Актуализирано: 493дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Maison Cino Real Estate

Подобни реклами

Подобни в чужбина