SUPA24
Хол
Хол
Хол
369 500 €
(7 698 € / м²)
Разпродажба
2
1
48 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня2
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

A16442 - Nice Center - Rue du Lycée. On the top floor, new build 1 bedroom apartment.
In a Belle Epoque Palace, entirely renovated with lift. A few m...

Друго
Възраст на офертата: 496дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Leggett Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина