SUPA24
Хол
Хол
Хол
896 000 €
(8 000 € / м²)
Разпродажба
4
1
112 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня4
плосък112 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

iad France - Maelle Zamolo vous propose: APPARTEMENT D’EXCEPTION 4 PIÈCES AVEC TERRASSE – Nice CimiezAu cOEur de Nice, au sein d’une résidence de stan...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

IAD France

Подобни реклами

Подобни в чужбина