SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 199 000 €
(13 322 € / м²)
Разпродажба
4
1
90 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня4
плосък90 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

Nice city centre 4 room apartment 90 sqm 2 bedrooms plus office terrace renovated near tramway
Located in Nice city centre, close to shops, tramway an...

Друго
Възраст на офертата: 9дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty

Подобни реклами

Подобни в чужбина