SUPA24
Хол
Хол
Хол
157 375 €
(1 768 € / м²)
Разпродажба
4
1
89 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня4
плосък89 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

iad France - Valeria Dragneva (06 62 80 56 12) vous propose : EXCLUSIVITE Appartement avec garage, 2 balcons, cave et chambre de bonne vendu en viager...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Високи таваниОтделна кухняОтделна тоалетна

Друго
Възраст на офертата: 72дни
Актуализирано: 67дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

IAD France

Подобни реклами

Подобни в чужбина