SUPA24
Балкон; гледка, естествена светлина
Хол; естествена светлина, дървен под
Тераса; естествена светлина
224 000 €
(2 699 € / м²)
Разпродажба
4
1
83 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спалня4
плосък83 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Votre agence MURTA IMMOBILIER vous présente ce bel appartement 4 pièces de plus de 80m2, situé au 4eme et dernier étage d’une résidence fermée et sécu...

Друго
Възраст на офертата: 78дни
Актуализирано: 14дни

Местности

Rue Gabriel Fauré, Nice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Murta Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина