SUPA24
Хол
Хол
Хол
221 550 €
(2 014 € / м²)
Разпродажба
5
1
110 м²
Place Cornic, Morlaix

спалня5
плосък110 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

MORLAIX (29600), bel appartement d'environ 110 m2 situé en rez de chaussée avec TERRASSE dans une copropriété proche du centre ville de MORLAIX. Il co...

Друго
Възраст на офертата: 494дни
Актуализирано: 494дни

Местности

Place Cornic, Morlaix
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Propriétés Privées

Подобни реклами

Подобни в чужбина