SUPA24
470 900 €
(5 476 € / м²)
Разпродажба
4
1
86 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

спалня4
плосък86 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

VENTE APPARTEMENT 4 PIECES MONTPELLIER CENTRE Dans le quartier nouveau St Roch proche du coeur de ville et de la gare, appartement 4 pièces en étage é...

Друго
Възраст на офертата: 493дни
Актуализирано: 36дни

Местности

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Acteur Sud  boutonnet

Подобни реклами

Подобни в чужбина