Списък с оферти
7
7
7
129 000 €
(4 300 € / м²)
Разпродажба
2
1
30 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
30 м²
бани
Превод на английски
Montpellier GambettaAppartement T2 de 30,84 m2 Idéal premier achat ou investissementL’Agence du Courreau vous propose ce joli appartement T2 de 30...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Електрически
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
14дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.