SUPA24
Хол
Хол
Хол
253 400 €
(3 208 € / м²)
Разпродажба
3
1
79 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

спалня3
плосък79 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Dans le très prisé quartier des Beaux-Arts à Montpellier, Actuel Immobilier vous propose en exclusicité ce bel appartement T3 offrant un cadre de vie ...

Газ
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Actuel Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина