SUPA24
Хол
Хол
Хол
214 000 €
(4 196 € / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

спалня2
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

EXCLUSIVITE dans l'Ecusson, appartement coup de coeur Grand rue jean Moulin, en très bon état avec ses bars au sol rénovés, sa cheminée et son miroir,...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

Отделна тоалетнаДървен подСлед реконструкция

Електрически
Възраст на офертата: 83дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Ecusson Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина