SUPA24
Хол
Хол
Хол
128 000 €
(2 286 € / м²)
Разпродажба
3
1
56 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

спалня3
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

VENTE APPARTEMENT 3 PIECES MONTPELLIER LA CHAMBERTE Dans résidence fermée sécurisée, en dernier étage, appartement à rénover de 3 pièces, traversant, ...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаЕстествена светлинаНеобходима реконструкция

Електрически
Възраст на офертата: 113дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Acteur Sud  boutonnet

Подобни реклами

Подобни в чужбина