SUPA24
Хол
Хол
Хол
345 000 €
(4 792 € / м²)
Разпродажба
3
1
72 м²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

спалня3
плосък72 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

iad France - Lucie Nadaud vous propose: T3 Moderne avec Terrasse – MontpellierDécouvrez ce bel appartement 3 pièces idéalement situé à 15min à pied de...

Друго
Възраст на офертата: 391дни
Актуализирано: 390дни

Местности

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

IAD France

Подобни реклами

Подобни в чужбина