SUPA24
Хол
Хол
Хол
87 500 €
(3 125 € / м²)
Разпродажба
2
1
28 м²
Quartier Ombria, Linguizzetta

спалня2
плосък28 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

En exclusivité, nous vous proposons à quelques mètres de la mer, un appartement de type 2 meublé d'une superficie de 28 m2 environ situé sur la commun...

обзаведен
Възраст на офертата: 496дни
Актуализирано: 495дни

Местности

Quartier Ombria, Linguizzetta
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Corse Patrimoine Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина