SUPA24
Хол
Хол
Хол
212 000 €
(4 077 € / м²)
Разпродажба
2
1
52 м²
Fréjus

спалня2
плосък52 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

iad France - Eugénie Bervard vous propose: Fréjus – Bel appartement 2 pièces rénové, très bien situé avec balcon et parking privatifÀ Fréjus, dans une...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

След реконструкцияОтворено жилищно пространство

Друго
Възраст на офертата: 17дни
Актуализирано: 17дни

Местности

Fréjus
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

IAD France

Подобни реклами

Подобни в чужбина