SUPA24
Хол
Хол
Хол
465 000 €
(9 490 € / м²)
Разпродажба
2
1
49 м²
Fréjus

спалня2
плосък49 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

In a secure, upscale residence with elevator, built in 2006, discover this superb one-bedroom apartment on a high floor. With approximately 50 sq m of...

Друго
Възраст на офертата: 28дни
Актуализирано: 28дни

Местности

Fréjus
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CANAT & WARTON ST RAPHAEL

Подобни реклами

Подобни в чужбина