SUPA24
Хол
Хол
Хол
144 000 €
(4 364 € / м²)
Разпродажба
3
1
33 м²
Chemin de Chilly, Champlan

спалня3
плосък33 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Niché au cœur historique de Champlan, cet appartement de type 2 offre une surface loi Carrez de 33 m², s'étendant à 59 m² au sol. Installé au dernier ...

Електрически
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Chemin de Chilly, Champlan
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ZEFIR IMMOBILIER

Подобни реклами

Подобни в чужбина