SUPA24
Тераса; гледка, естествена светлина
Тераса; гледка, естествена светлина
Хол; плочки, естествена светлина
286 000 €
(3 213 € / м²)
Разпродажба
4
1
89 м²
Impasse des Garages, Cernay

спалня4
плосък89 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаДа

Описание

A VENDRE ...appartement en ATTIQUE, au bords des rives de la Thur, situation idéale, à 5 min à pied du centre ville de Cernay et le longs des berges a...

Електрически
Възраст на офертата: 130дни
Актуализирано: 74дни

Местности

Impasse des Garages, Cernay
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

4% immobilier CERNAY

Подобни реклами

Подобни в чужбина