SUPA24
663 000 €
(7 286 € / м²)
Разпродажба
5
1
91 м²
Scalinata di E Sore, Calvi

спалня5
плосък91 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Appartement avec vue sur la baie ! Très bel appartement de Type 5 de 91,7 m2. Traversant les chambre ont plusieurs expositions. 2 ont la vue mer. La...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Scalinata di E Sore, Calvi
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Подобни реклами

Подобни в чужбина