SUPA24
Хол
Хол
Хол
160 000 €
(2 424 € / м²)
Разпродажба
4
1
66 м²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

спалня4
плосък66 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Duprat Immobilier vous présente à la vente : Bel Appartement T3 Entièrement Rénové à Arles (Trinquetaille) Situé au 3ᵉ étage d’une résidence calme et ...

Газ
Възраст на офертата: 363дни
Актуализирано: 35дни

Местности

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Duprat Immobilier

Подобни реклами

Подобни в чужбина