Списък с оферти
4
4
147 500 €
(4 214 € / м²)
Разпродажба
2
1
35 м²
Ajaccio
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
35 м²
бани
Превод на английски
Fiche N°Id-LGB178338 : Ajaccio, secteur Centre-ville, 2 Pi?ces rue versini d'environ 35 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s) - Vue : Petite vue ...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Ajaccio
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.