Списък с оферти
13
13
13
189 900 €
(4 040 € / м²)
Разпродажба
3
1
47 м²
Boulevard du Front de Mer, Agde
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
47 м²
бани
Превод на английски
iad France - Michaël Jouannes vous propose: -Grau d'Agde- Ravissant Appartement T2 cabine en résidence sécurisée.Découvrez ce charmant appartement T2 ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
D - По-малко икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
11дни
Актуализирано:
11дни
Докладване на реклама
Местности
Boulevard du Front de Mer, Agde
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.