SUPA24
Хол
Хол
Хол
684 000 €
(7 355 € / м²)
Разпродажба
4
1
93 м²
Chemin du Ronco

спалня4
плосък93 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Your Century 21 Dary Immobilier agency in Calvi exclusively offers this magnificent type 4 apartment with a terrace of approximately 60 m² providing a...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледОтворено жилищно пространствоДуш кабинаОтделна тоалетнаКоридорПод

Друго
Възраст на офертата: 491дни
Актуализирано: 491дни

Местности

Chemin du Ronco
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

CENTURY 21 DARY IMMOBILIER

Подобни реклами

Подобни в чужбина