SUPA24
Хол
Хол
Хол
3 490 000 €
(33 883 € / м²)
Разпродажба
4
1
103 м²
Boulevard Eugène Gazagnaire

спалня4
плосък103 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

On the Cannes Pointe Croisette, in one of the most prestigious secured residences with a caretaker, this magnificent 3 bedroom apartment of 103 sqm co...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаСлед реконструкцияОтворено жилищно пространствоИзглед

Електрически
Възраст на офертата: 492дни
Актуализирано: 492дни

Местности

Boulevard Eugène Gazagnaire
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BARNES Cannes

Подобни реклами

Подобни в чужбина