Списък с оферти
12
12
12
230 000 €
(9 200 € / м²)
Разпродажба
2
1
25 м²
Place Wilson
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
25 м²
бани
Превод на английски
EXCLUSIVITY - VILLEFRANCHE-SUR-MER - OLD TOWN - 2 ROOMS - 25 M² - CONVERTIBLE ATTIC OF 20 M² - FURNISHED - CROSSING - EXCELLENT CONDITION - SEASONAL R...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Климатик
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
C - Икономичен
тип сграда:
Друго
Тип отопление:
Термопомпа
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
1дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Place Wilson
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
Chabert Group - International Real Estate
Покажи телефон
Свържете се с продавача
Chabert Group - International Real Estate