SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 370 000 €
(10 873 € / м²)
Разпродажба
3
2+
126 м²
Promenade André Pradayrol

спалня3
плосък126 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Theoule sur Mer, Alpes-Maritimes Unique 3 Bedroom 3 Bathroom apartment in one of the most exclusive areas on the Cote d'Azur at the Pointe de l’Aigui...

Друго
Възраст на офертата: 55дни
Актуализирано: 26дни

Местности

Promenade André Pradayrol
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Подобни реклами

Подобни в чужбина