Списък с оферти
18
18
18
148 000 €
(2 313 € / м²)
Разпродажба
3
1
64 м²
Jönsaksentie, Vantaa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
64 м²
бани
Превод на английски
Perfectly located in front of services and transport links, a triangle of a linear company located in an elevator building!
This home combines an e...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отделна тоалетна
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
177дни
Актуализирано:
170дни
Докладване на реклама
Местности
Jönsaksentie, Vantaa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.