SUPA24
Друго
Друго
Друго
196 700 €
(4 185 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
47 м²
Opština Budva

спалняatypical
плосък47 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Predstavljamo vam jednosoban stan 47.53m2 u novom kompleksu u srcu Budve. U okviru kompleksa nalaze se udobni apartmani površine od 34 m² pa naviše, s...

Друго
Възраст на офертата: 422дни
Актуализирано: 23дни

Местности

Opština Budva
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Подобни реклами

Подобни в чужбина