SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 477 700 Kč
(53 863 Kč / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Strašice
Топинг

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатслед реконструкция
мазеНе
терасаНе

Описание

Exkluzivně nabízíme byt 2+kk, v obci Strašice, okres Rokycany. Předmětem prodeje je bytová jednotka, skladová komora a parkovací stání. Byt o přibliž...

Друго
Възраст на офертата: 37дни
Актуализирано: 37дни

Местности

Strašice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

REALMAN REALMAN

Iveta Hötzelová - BYTY Západ, s.r.o.

Подобни реклами

Подобни в чужбина