Списък с оферти
16
16
16
2 890 000 Kč
(49 828 Kč / м²)
Разпродажба
2
1
58 м²
Пршибислав
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
Топинг
спалня
2
плосък
58 м²
бани
Превод на английски
Prodej bytu 2+1, Přibyslav – klidná lokalita, parkování, zahrada
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v oblíbené a klidné části města Přibyslav, ul...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
6дни
Актуализирано:
6дни