Списък с оферти
24
24
24
339 000 Kč
(4 520 Kč / м²)
Разпродажба
2
1
75 м²
Písečná, Písečná
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
Топинг
спалня
2
плосък
75 м²
бани
Превод на английски
Nabídka Jesenická realitní , prodej bytové jednotky v obci Písečná, Studený Zejf.
Nemovitost představuje zajímavou investiční příležitost s možností ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
E - Неикономичен
тип сграда:
Тухла
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
2дни
Актуализирано:
1дни