Списък с оферти
11
11
11
2 050 000 Kč
(35 345 Kč / м²)
Разпродажба
1
1
58 м²
Mánesova, Cvikov
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
Топинг
спалня
1
плосък
58 м²
бани
Превод на английски
Nabízíme Vám k prodeji byt 1+1 v klidné části Cvikova.
Jednotka se nachází ve 2. podlaží zrevitalizovaného bytového domu.
Byt o celkové ploše 58...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Душ кабина
Отделна тоалетна
Дървен под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Оригинално състояние
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
G - Изключително разточително
тип сграда:
Тухла
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
110дни
Актуализирано:
38дни
Топинг
Докладване на реклама
Местности
Mánesova, Cvikov
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
REALMAN REALMAN
Bc. Tomáš Jakoubek, DBA, MBA - Nisa centrum s.r.o.
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
REALMAN REALMAN
Bc. Tomáš Jakoubek, DBA, MBA - Nisa centrum s.r.o.
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
Подобни реклами