SUPA24
Друго
Друго
Друго
41 851 €
(872 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
48 м²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

спалняatypical
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Excelente Apartamento de Dois Dormitórios, Sala Ampla para dois Ambientes, Cozinha com Área de Serviço, banheiro , uma vaga de Garagem, Condomínio Ofe...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Подобни реклами

Подобни в чужбина