SUPA24
Друго
Друго
Друго
422 345 €
(1 767 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
239 м²
RUA PASCAL, São Paulo

спалняatypical
плосък239 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apresentamos este excepcional apartamento padrão à venda no condomínio Campo Belo Island, em São Paulo. Com 239 m² de área total e 239 m² de área útil...

Друго
Възраст на офертата: 7дни
Актуализирано: 7дни

Местности

RUA PASCAL, São Paulo
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина