SUPA24
Друго
Друго
Друго
651 776 €
(2 370 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
275 м²
Rua do Café, Santo André

спалняatypical
плосък275 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento de alto padrão à venda na Rua do Café, no bairro Jardim Santo André, com 275m² de área útil, oferecendo um excelente espaço interno e acab...

Друго
Възраст на офертата: 1дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Rua do Café, Santo André
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Подобни реклами

Подобни в чужбина