Списък с оферти
16
16
16
63 913 €
(983 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
65 м²
Rua Pascal, Rio de Janeiro
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
65 м²
бани
Превод на английски
Lindo apartamento, primeira locação no coração da Vila da Penha, segundo andar, sol da manhã.
Composto de salão em dois ambientes, três quartos, ba...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
19дни
Актуализирано:
4дни
Докладване на реклама
Местности
Rua Pascal, Rio de Janeiro
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.