SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 384 054 €
(3 460 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
400 м²
Rio de Janeiro

спалняatypical
плосък400 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

COPACABANA - AV.ATLÂNTICA MAGNÍFICO APARTAMENTO COM 400m² Frente Total Mar Vista Deslumbrante do Posto 6 ao Leme! Edifício tradicional com andar exclu...

Друго
Възраст на офертата: 17дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Rio de Janeiro
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Portal Imóveis

Подобни реклами

Подобни в чужбина