SUPA24
Друго
Друго
Друго
427 209 €
(1 295 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
330 м²
Praça Professor Fleming, Recife

спалняatypical
плосък330 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Hockenheim - Seu Refúgio de Luxo na Jaqueira!

Descubra o requinte e a exclusividade neste magnífico apartamento à venda na Praça Fleming, na Jaqueira...

Друго
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Praça Professor Fleming, Recife
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина