SUPA24
Друго
Друго
Друго
239 230 €
(1 534 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
156 м²
RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa

спалняatypical
плосък156 м²
бани2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина