SUPA24
Друго
Друго
Друго
112 451 €
(995 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
113 м²
Rua Benjamin Constant, Ponta Grossa

спалняatypical
плосък113 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Ótimo apartamento no Ed. Santos Dumont, com 2 quartos (sendo 1 suíte com closet), cozinha planejada, carpet de madeira, sacada com churrasqueira, cent...

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Rua Benjamin Constant, Ponta Grossa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина