Списък с оферти
2
2
29 242 €
(835 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
35 м²
Praça Barão do Rio Branco, Pindamonhangaba
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
35 м²
бани
Превод на английски
Vendo kit dividido na Praça Barão sem garagem, aceita financiamento bancário.
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
7дни
Актуализирано:
7дни
Докладване на реклама
Местности
Praça Barão do Rio Branco, Pindamonhangaba
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Покажи имейл
Покажи телефон
Свържете се с продавача
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2