SUPA24
Друго
Друго
Друго
42 706 €
(1 017 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
42 м²
RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói

спалняatypical
плосък42 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Juntinho aos Hospitais Icaraí e Antônio Pedro e próximo a Ponte Rio Niterói. Este apartamento é de frente com vista livre composto de sala 1 quarto ba...

Друго
Възраст на офертата: 23дни
Актуализирано: 6дни

Местности

RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина