SUPA24
Друго
Друго
Друго
42 552 €
(774 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
55 м²
RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói

спалняatypical
плосък55 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

imóvel muito bem localizado, próximo do HUAP, transportes, ponte Rio Niterói, supermercados.
prédio com elevadores, portaria 24 hs. precisando de ref...

Друго
Възраст на офертата: 25дни
Актуализирано: 7дни

Местности

RUA EUZEBIO DE QUEIROS, Niterói
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина