SUPA24
Друго
Друго
Друго
111 062 €
(1 388 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
2+
80 м²
Mongaguá

спалняatypical
плосък80 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

///// Oportunidade - Frente Mar - MOngaguá ////

02 quartos sendo 01 suite
01 varanda gourmet ampla;
01 Sala para 02 ambientes, Vista mar
01 Cozinha
0...

Друго
Възраст на офертата: 20дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Mongaguá
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Alô Imóveis Baixada

Подобни реклами

Подобни в чужбина