SUPA24
Друго
Друго
Друго
124 733 €
(2 599 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
48 м²
Londrina

спалняatypical
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

(Atualizado 27/04/2026)

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Edifício JH Palhano - Construtora THÁ

Apartamento com 48m² 01 dormitó...

Друго
Възраст на офертата: 15дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Londrina
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Human Imóveis

Подобни реклами

Подобни в чужбина