SUPA24
Друго
Друго
Друго
100 339 €
(2 447 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
41 м²
Londrina

спалняatypical
плосък41 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Atualizado (27/04/2026)

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Edifício JH Palhano - Construtora THÁ ESTILO DE VIDA É MAIS QUE UM SIM...

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Londrina
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Подобни реклами

Подобни в чужбина