SUPA24
29 034 €
(631 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
46 м²
Londrina

спалняatypical
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Apartamento para venda Condomínio Vila das Orquídeas, localizado na zona oeste de Lodrina, com 2 quartos, sala, área de serviço, cozinha com armários,...

Друго
Възраст на офертата: 17дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Londrina
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

DreamCasa Ltda

88 IMÓVEIS

Подобни реклами

Подобни в чужбина